KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7063584
nr 706 3584
Akvarell
signerad, Waldemarsudde, 33x50
Utrop:
600 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 1 augusti 2011
kl 17:27:50
1.300 kr
400 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.500 kr
Waldemarsudde